Workshop Intuïtief Schilderen & Meditatief Tekenen
"Soms weet een kleur wat woorden nog niet kunnen vertellen."
Intuïtief schilderen en meditatief tekenen zijn bijzondere manieren om contact te maken met jezelf. Even los van moeten, denken en presteren. In een ontspannen sfeer keer je naar binnen en geef je ruimte aan je gevoel, je intuïtie en de wijsheid die al in jou aanwezig is.
Je hoeft geen ervaring te hebben met tekenen of schilderen. Juist door het loslaten van verwachtingen ontstaan vaak de mooiste beelden, verrassende inzichten en waardevolle ontdekkingen. Je leert vertrouwen op je eigen creatieve proces en ontdekt wat kleuren, vormen en symbolen jou willen vertellen.
Tijdens de workshop begeleidt Ernya je stap voor stap en werken met een vast thema. Desgewenst helpt zij je de kleuren, vormen en symboliek in jouw werk te ontdekken. Daarbij staat jouw eigen beleving altijd centraal. Het is tenslotte jouw verhaal, jouw waarheid en jouw persoonlijke ontwikkeling die zichtbaar wordt op het doek.
Deze workshop is geschikt voor iedereen die:
- Meer rust en ontspanning zoekt
- Zijn of haar intuïtie wil versterken
- Creatief bezig wil zijn zonder prestatiedruk
- Nieuwe inzichten wil verkrijgen
- Kennis wil maken met intuïtief schilderen
De workshop kan ook gevolgd worden als kennismaking met de Cursus Intuïtief Schilderen of als een Privé-workshop op aanvraag. Tijdens een Privé-workshop werken we één-op-één of met een kleine eigen groep rondom een thema dat bij jou of jullie past.
Data en tijden
Je bent van harte welkom op:
Woensdag
11.00 – 13.00 uur
19.00 – 21.00 uur
Donderdag
11.00 – 13.00 uur (vol)
19.30 – 21.30 uur
Vermeld bij je aanmelding welke dag en tijd jouw voorkeur heeft.
Komt geen van deze momenten goed uit? Neem gerust contact op met Ernya. Samen kijken we naar een andere datum of tijd. Workshops en individuele sessies zijn ook mogelijk in de avonduren en in het weekend.
Prive-workshop € 75,- per persoon
(Ook mogelijk op zaterdag en zondag.)
Een klein atelier met persoonlijke aandacht
We werken in een klein en sfeervol atelier waar ruimte is voor rust, creativiteit en respect voor elkaar. Hierdoor is er voldoende persoonlijke begeleiding en aandacht voor jouw eigen proces. Portfolio cursisten>>
Zelf ontdekken of anderen begeleiden?
Heb je interesse om Intuïtief Schilderen verder te verdiepen of zelf toe te passen in je werk met mensen?
Kijk dan eens naar de Cursus Artcoaching.
Wil je onderzoeken of het mogelijk is om Intuïtief Schilderen ook in jouw provincie te volgen of te organiseren? Neem dan contact op met Ernya. Samen bekijken we graag de mogelijkheden.